Shure Audio Ecosystem & Huddly Bundles

Microflex Advance (MXA) to rodzina mikrofonów konferencyjnych Shure wykorzystywanych podczas spotkań w wielu firmach, 
szkołach czy instytucjach. 

Dźwięk jest najważniejszym elementem wideokonferencji. Mikrofony Microflex Advance (MXA) zapewniają taką samą jakość głosu każdej osoby w trakcie spotkania. Działają niezależnie od tego, w którym miejscu pomieszczenia dana osoba się znajduje.

Kamery Huddly IQ to szerokokątne kamery wykorzystujące sztuczną inteligencję do automatycznego wykrywania 
i kadrowania uczestników wideokonferencji. 

Połączenie mikrofonów MXA i kamer Huddly IQ umożliwia stworzenie sal konferencyjnych, w których nie trzeba się martwić o dźwięk i obraz. 

Zaawansowane urządzenia automatycznie wybierają najlepsze kadry i ustawienia dźwięku.  

Dołącz do nas na 45 minutowe spotkanie, podczas którego opowiemy o najnowszych zestawach mikrofonów MXA Shure i kamer Huddly IQ. 

Spotkanie poprowadzą Jacek Rusek (Market Development Manager, Shure Polska) oraz Bartłomiej Głuc (Key Account Manager, Polsound). 
Formularz rejestracji poniżej.

Wybierając tak, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Shure oraz oficjalnych dystrybutorów Shure w Polsce, w tym informacji o nowych produktach, wiadomości o firmie, zaproszeń na wydarzenia, szkolenia, przykładowych wdrożeń, badań rynkowych i promocji. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Shure Incorporated z siedzibą w USA i jej podmioty stowarzyszone oraz oficjalnych dystrybutorów Shure w Polsce w celu dostosowania tych komunikatów. Zawsze zapewniamy odpowiednią ochronę podczas przesyłania danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie za pośrednictwem linku w każdej komunikacji. Aby dowiedzieć się więcej o naszych praktykach w zakresie ochrony prywatności i twoich prawach, w tym o prawie dostępu, sprostowania, usunięciu i wycofaniu zgody, odwiedź naszą stronę o polityce prywatności i polityce plików cookies.